You are currently viewing 10. un 11.klases devās mācību ekskursijā uz Liepājas Universitāti skolotājas Marikas Beļēvičas vadībā

Šodien “DIZAINS un TEHNOLOĢIJAS” mācību stundas ietvaros 10. un 11.klases devās mācību ekskursijā uz Liepājas Universitāti skolotājas Marikas Beļēvičas vadībā. Liepājas Liedaga skolēni uzzināja par iespējām studēt un apgūt kādu no Liepājas Universitātes Dizaina bakalaura studiju programmas apakšvirzieniem – datordizains, interjera dizains, produktu dizains un fotomāksla. DIZAINA bakalaura studiju programma piedāvā augstāko profesionālo izglītību dizainā, sagatavojot speciālistus jaunu produktu radīšanai. “Mēs no sirds esam pateicīgi programmas “Dizains” direktorei Inta Klāsonei un LiepU mācībspēkiem, kuri veltīja savu laiku un iepazīstināja mūsu skolas skolēnus ar Liepājas Universitātes vidi, studiju procesu, studentu darbiem un radošo darbu izstādēm! Tas bija tik aizraujoši, interesenti un pozitīvi!” (Foto: LiepU; Marika Beļēviča).

LiepU lapa Facebook tīklā.
Publikācija LiepU lapā Facebook tīklā.