You are currently viewing 5.c klases audzinātāja Irina Turovska iejūtas ugunsdzēsējā glābēja lomā

5.c klases audzinātāja Irina Turovska iejūtas ugunsdzēsējā glābēja lomā

14.aprīlī 5.b klases skolēniem bija iespēja skolā tikties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvaldes Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas speciālisti Agnesi Finku. Agnese interesantā veidā pastāstīja, kā sevi paglābt bīstamās situācijās, atkārtoja svarīgākās zināšanas, kā rīkoties nelaimes gadījumu brīžos, demonstrēja filmiņu par ugunsdzēsēju ikdienu, organizēja viktorīnu. Iedeva darba lapas pārbaudes darbam turpmāk sociālo zinību stundai. Pasākuma kulminācija bija, kad skolēni pārģērbās ugunsdzēja formā un pieprasīja, lai to izdara arī klases audzinātāja.Skolotājai Irinai Turovskai bija jāpilda skolēnu lūgums.

Stunda tika organizēta integrētā klases un sociālo zinību stundā, iekļaujot  karjeras jautājumus. Vadīja karjeras konsultante Elita Malovka.