You are currently viewing 8.a klases skolēni piedalās Liepājas ZIIC interešu izglītības programmā “Vides pārvaldība II”

8.a klases skolēni piedalās Liepājas ZIIC interešu izglītības programmā “Vides pārvaldība II”  un apmeklēs četras dažādas nodarbības – “Cilvēka iekšējie orgāni”,  “Biotehnoloģija”, “Zemes slāņu izpēte” un “Zooloģija zem lupas”. Katra nodarbība izstrādāta unikāla, interaktīva, ar tehnoloģisko elementu iesaisti, kā arī mācību procesā izmanto dažādas instalācijas Dabas mājā, lai pievērstu skolēnu interesi starpdisciplinārai zinātnes nozarei, kas pēta dabas sistēmas un to mijiedarbību ar cilvēku vidi.