You are currently viewing AirBaltic Training Pilotu akadēmija  Liepājas lidostā
IMG 20191016 WA0004

AirBaltic Training Pilotu akadēmija Liepājas lidostā

      15. oktobrī Karjeras nedēļas 2019 laikā ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējas un profesionālās izglītības iestādēs ” ietvaros mūsu skolas 11., 12. klases jaunieši G.Simoņenkovs, T.Platinskis, M.Batarevs, E. Vasiļjevs, A.Gudkovs un pedagoģe karjeras konsultante L.Jaunskalže piedalījās pasākumā Liepājas lidostā Airbaltic Training Pilotu akadēmijā.

 

      Jaunieši iepazinās ar Liepājas lidostu un tajā darbojošos Pilotu akadēmiju. LSEZ pārstāvis pastāstīja par lidostas darbu šodien un prezentēja tās attīstību nākotnē. Paredzēts, ka lidosta tiks paplašināta, lai tajā vienlaicīgi varētu apkalpot 200 pasažieru un tiks uzbūvēti vairāki jauni angāri.

 

       Airbaltic Training Pilotu akadēmijas pārstāvis iepazīstināja jauniešus ar augstskolas darbu. Jaunieši iepazina pilota, stjuardesas, lidmašīnu mehāniķa profesijas. Viņi uzzināja, kā notiek mācības, uzzināja, ka jau skolas gados ļoti labi jāmācās matemātika, fizika un angļu valoda. Jauniešiem, kuri grib apgūt minētās profesijas, ir jābūt fiziski labi attīstītiem un veseliem. Jaunums ir tāda, ka nākošajā mācību gadā Liepājas Valsts tehnikumā sadarbībā ar Pilotu akadēmiju pēc vidusskolas beigšanas uzņems interesentus Lidmašīnu tehniķu specialitātē. Pēc tam bija ekskursija pa lidostu.