You are currently viewing Baltā galdauta svētki Liepājas Liedaga vidusskolā

Baltā galdauta svētki Liepājas Liedaga vidusskolā

Balts galdauts Latvijas iedzīvotājiem ir pašapziņas, piederības un lepnuma simbols, tā ir brīvības un kopā būšanas sajūta. Šogad sanākam kopā arī mēs – Liedaga vidusskolas skolēni un pedagogi – 3.maijā, lai svinētu šo dienu, lai sajustu vienotību, pieminot 1990.gada 4.maiju, kad Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu.

Skolas rīts sākas ar to, ka līdzpārvaldes jaunieši sagaidīja katru ar sveicienu un interesantiem faktiem par mūsu valsti. Šodien visa skola piedalījās atraktīvajā pasākumu norisē. Katram bija iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas par Latviju:

Faktu spēlē “Mana Latvija”, degustācijā ar Latvijas nacionālajiem ēdieniem, pateicību sienas izveidošanā ar labiem novēlējumiem “Manai Latvijai”.

Svarīgākā atziņa, ko šie svētki audzina un māca – katram sajusties piederīgam latviešu tautai un apzināties, ko patiesi nozīmē – būt brīviem un vienmēr būt pateicīgiem, ka varam dzīvot Latvijā.