You are currently viewing Banku augstskola aicina vidusskolēnus uz digitālām Karjeras dienām 2022

Banku augstskola aicina vidusskolēnus uz digitālām Karjeras dienām 2022

Kā katru gadu, arī šogad Banku augstskola rīko tiešsaistes pasākumu KARJERAS DIENAS 2022,
kuras plānotas 8.-9.februārī Zoom platformā

Šajās KARJERAS DIENĀS tiek gaidīti arī ne tikai Banku augstskolas studenti, bet arī vidusskolēni un topošie Banku augstskolas studenti, lai viņi iepazītu labākās prakses vietas un atbilstoši sagatavotos darba tirgus prasībām. KARJERAS DIENU laikā apmeklētāji dzirdēs prezentācijas no dažādiem darba devējiem, kuri pārstāv dažādas jomas un gūs priekšstatus par nākotnes darba un prakses vietām, kur plānot savas karjeras attīstību.

Šogad Banku augstskolas KARJERAS DIENĀS 2022 piedalīsies 25 uzņēmumi – AAS “Balta”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, Accenture Latvijas filiāle, AS “Air Baltic Corporation”, AS “BDO Latvia”, AS “KPMG Baltics”, AS “Swedbank”, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, ERGO, SIA “Allnex Latvia”, SIA “Assistant to Business”, SIA “Cabot Latvia”, SIA “Deloitte Latvia”, SIA “Elfa Distrelect”, SIA “Ernst &Young Baltic”, SIA “Grant Thornton Baltic”, SIA “PricewaterhouseCoopers”, SIA „MSC Shared Service Center Riga”, Valsts ieņēmumu dienests (VID), Valsts Kontrole, AS “SEB banka”, “Orange Sky Finance”, SIA “Albert Cliff”, biedrība “Latvijas Informācijas tehnoloģiju klāsteris” un Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.

Banku augstskolas rektore Līga Peiseniece:

“Studentiem, tāpat kā augstskolai, ir svarīgas KARJERAS DIENAS 2022,  jo stās sniedz iespēju iepazīties tuvāk ar nozarēm, kas ir ļoti būtiska sastāvdaļa aktuālo tendenču izpratnē darba tirgū un kvalitatīvu studiju programmu īstenošanā. Savukārt darba devējiem, kuri piedalās KARJERAS DIENĀS ir lieliska iespēja veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību, uzrunājot esošos un potenciālos studentus un piesaistot savus nākotnes praktikantus vai pat kolēģus.”

Pasākumi plānoti Banku augstskolas uzņēmējdarbības un finanšu virziena studentiem.

Citu kursu studenti, maģistranti, absolventi kā arī vidusskolēni arī tiek laipni gaidīti apmeklēt KARJERAS DIENAS 2022, iepriekš reģistrējoties šeit: forms.google.lv/BAkarjerasDienas22.