You are currently viewing Iepazīstam Liepājas Mūzikas,  mākslas un dizaina vidusskolu
IMG 20200214 WA0017

Iepazīstam Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu

Projekta nedēļas ietvaros 8. A klases jaunieši, klases audzinātāja O.Maikova kopā ar skolas pedagoģi karjeras konsultanti L.Jaunskalži devās uz Liepājas  Mākslas un dizaina vidusskolu. Skolēni iepazina šo skolu, tikās ar pedagogu N.Kuncīti . Skolnieki uzzināja par mācību programmām un specialitātēm, kuras iegūst šīs skolas absolventi. Vairāk skolēnus interesēja Foto, Multimediju un Metāla izstrādājumu dizaina nodaļu darbs. Skolas jaunieši apskatīja mācību telpas, nepieciešamo tehniku, darba galdus, topošo profesionāļu darbus,uzzināja, kādus mācību priekšmetus mācās jaunieši šajā skolā. Pēc skolas beigšanas absolventiem ir iespējas gan uzsākt darba gaitas vai turpināt studijas kādā augstskolā.

Skolēniem informācija, ko uzzināja, likās vajadzīga, jo klasē arī ir meitenes, kuras gribētu turpināt mācības Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.