You are currently viewing Izstāde “Kur mācīties tālāk?”
20200213 134356 1

Izstāde “Kur mācīties tālāk?”

13. februārī no pulksten 12:00 līdz 15:00 Liepājas Latviešu biedrības namā Lielajā zālē notika profesionālo un augstāko izglītības iestāžu izstāde “Kur mācīties tālāk?”, kur īpaši tika aicināti apmeklēt  8.-12. klašu skolēni kopā ar skolotājiem.

Pirms izstādes no pulksten 11:00 līdz 12:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē,   notika darba  devēju paneļdiskusija – “Profesionāļu pieredzes stāsti veiksmīgas karjeras uzsākšanai”  kopā ar jauniešiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem, kurā piedalījās:

• Agate Ambulte (padomniece IT izglītības un attīstības jautājumos);
  • Gatis Ginters (LSEZ biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs);
  • Rasa Bugavičute – Pēce (dramaturģe);
  • Gints Reķēns (LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs);
  • Baiba Bartkeviča (Lielā Dzintara mākslinieciskā vadītāja)
  • Zane Kobiaka (ģimenes-vispārējās prakses ārste-rezidente SIA “Inate” Grobiņā

Diskusijas mērķis – mazināt plaisu starp darba devējiem, jauniešiem un izglītības pārstāvju izpratnē par mūsdienīgu izglītību.

Izstādē “Kur mācīties tālāk? bija pieteikušās 30 izglītības iestādes- augstskolas, koledžas, profesionālās vidusskolas no dažādām Latvijas pilsētām, tai skaitā Liepājas pilsētas

5 vidusskolas izglītības iestādes, viena no tām bija Liepājas Liedaga vidusskola, kura piedalījās pirmo reizi, piedāvājot savas mācību programmas.

Paldies skolas līdzpārvaldes prezidentam Ņikitam Rezenovam par skolas pārstāvēšanu. Liepājas Liedaga vidusskolas stendā varēja uzzināt ne tikai par skolu, bet arī saņemt noderīgus kalendāriņus, kurās var atzīmēt dienas līdz eksāmeniem un mācību gada beigām. Dāvanā viesiem bija arī pildspalvas, kurus palīdzēja saskaitīt Lego robots. Kopā pie skolas stenda viesojās 238 izstādes dalībnieki.