You are currently viewing Karjeras pasākums – Izvēlies eksakto studiju virzienu Liepājas Universitātē –  “Viedās tehnoloģijas un mehatronika”

Karjeras pasākums – Izvēlies eksakto studiju virzienu Liepājas Universitātē – “Viedās tehnoloģijas un mehatronika”

Liepājas Universitātes Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūts (DITI)  un Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte  6.maijā 12.klašu skolēnus iepazīstināja ar viedo tehnoloģiju pielietojumu un nodemonstrēja praktiski DITI rīcībā  esošās pētniecības iekārtas un izstrādātos projektus.

Pasākuma mērķis – akcentēt ekskato zināšu nozīmi 21.gadsimtā, popularizēt studiju programmu “Viedās tehnoloģijas un mehatronika”. Fakultātes dekāne Anita Jansone un Institūta direktors Uldis Žaimis, un studenti iepazīstināja ar studentu dzīvi, darbošanos universitātes padomē, saviem zinātniskajiem izgudrojumiem, prakses iespējām un apmaiņas programmām ārvalstīs. Viesi atbildēja uz skolēnu jautājumiem.

Skolēni arī noskatījās filmiņu par Liepājas Universitātes studentu izstrādātiem inovatīviem darbiem.