You are currently viewing Lūdzam atbalstīt, mūsu skolas audzēknes, Nellijas Hlistunas, mākslas darbu “gribu dejot Latvijā ” (Četras dejojošās balerīnas).

Lūdzam atbalstīt, mūsu skolas audzēknes, Nellijas Hlistunas, mākslas darbu “gribu dejot Latvijā ” (Četras dejojošās balerīnas). Veidojot šo darbu Nelija ir patiesi, no sirds pacentusies, ieguldot tajā daudz enerģijas, meistarības un izpratni par telpisko mākslu. Aicinu veltīt tikai dažas minūtēs Jūsu laika un nobalsot par mūsu Nelliju.

Tikai visi kopā, mēs varam stiprināt savējos! Un kas zina, varbūt, nākotnē, Nellijas vārds izskanēs, kāda starptautiskā mēroga konkursā, padarot mūs svinīgi lepnus.

Balsošanas saite – darbs nr. 76.

Paldies! Skolotāja T.Perčatkina