You are currently viewing Mūsu skolas 4.-9.klašu skolēni Liepājas valstpilsētas vizuālās mākslas olimpiādē ieguva sešas godalgotas vietas

Šogad 4.-9.klašu skolēniem Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes tēma bija „Burti mākslā”, kas atbilstoši katram vecumposmam bija jāiesaista kādā konkrētā uzdevumā.

Mūsu skolas 4.-9.klašu skolēni Liepājas valstpilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 7.martā kopumā ieguva sešas godalgotas vietas – divas pirmās vietas, trīs otrās vietas un vienu trešo vietu. Līdz ar to šie seši skolēni tika uzaicināti 4.aprīlī piedalīties jau nākamā vizuālās mākslas olimpiādes kārtā – Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada apvienotajā vizuālās mākslas olimpiādē 4.-9.klasēm, kas šogad norisinājās pirmo reizi! Šajā kārtā kopumā piedalījās ap 100 skolēnu no Grobiņas, Nīcas, Aizputes, Bārtas, Rucavas un Liepājas. Mūsu skolēniem pirmo reizi bija lieliska iespēja parādīt savas prasmes vizuālajā mākslā Kurzemes novada līmenī. Rezultātā mūsu skolas skolēni un vizuālās mākslas skolotāja Marika Beļēviča guva neatsverami lielisku pieredzi savai turpmākai izaugsmei un tālākai profesionālai darbībai vizuālā mākslā. Ieskats mūsu skolas skolēnu vizuālās mākslas olimpiāžu laureātu darbos abās kārtās. Paldies mūsu skolas olimpiāžu dalībniekiem un viņu vecākiem!

Skolotāja Marika Beļēviča.