Olimpiādes, konkursi un sporta sacensības

2019./2020.m.g.

 

Mācību priekšmets

Klase

Olimpiādes norises laiks

 

Skolas olimpiāde

Pilsētas olimpiāde

Valsts olimpiāde

Latviešu valoda

3.

5.-7. 10.

8.-9.

11.-12.

23.-27.03.

17.04.

13.01.

27.01. T

27.03.

06.03.

Valsts valoda

4.

5.-6.

7.-8.

02.-06.03.

04.-08.11.

30.09.- 04.10.

9.04

05.12.

18.10.

21.11. I kārta

09.01. II kārta

Vācu valoda

4.

8.

10.-12.

23.-27.03.

20.-24.01.

03.04.

24.02.

14.11.

11.01. I kārta

21.02. II kārta

Franču valoda

5.-12.

04.-08.11.

04.12.

08.02.

Filozofija

11.-12.

 

08.01.

11.02.

Krievu valoda (svešvaloda)

10.-12.

 

26.11.

04.03.

Matemātika

 

 

Atklātā matemātikas olimp.

1.-4.

5.-8.

9.-12.

5.-12.kl.

10.-14.02.

06.03.

4.02.

31.01.

12.-13.03.

Fizika

 

Atklātā fizikas olimpiāde

9.-12.

25.11. T

17.01. T

31.03.-01.04.

Ķīmija

Atklātā ķīmijas olimpiāde

9.-12.

8.-12.

02.-06.12.

04.02. T

07.-09.04.

Bioloģija

8.

9.-12.

31.10. T

16.04.

28.11. T

22.-24.01.

Ģeogrāfija

7. 8.

10.-12.

24.01. T

31.03. T

13.02. T

15.-16.04.

Ekonomika

10.-12.

06.12.

29.01. T

10.03.

Informātika (programmēšana)

8.-12.

 

14.01. T

26.02.-28.02.

Vēsture

9.

12.

 

13.12. T

19.02.

18.02.

Krievu valoda (skolām, kas īsteno mazāk. progr.)

4.

5.-7.

8.-12.

14.-17.04.

11.-15.11.

11.-15.11.

22.04.

11.12.

27.11.

 

Vizuālā māksla

1.-4.

5.-12.

27.-31.01.

21.02.

 

Angļu valoda

10.-12.

6. 8.

4.

07.-11.10.

20.-24.01.

09.-13.03.

29.10.

07.02.

03.04.

06.12. I kārta

07.02. II kārta

Kokapstrāde

Tekstila tehnoloģija

6.-9.

6.-9.

27.-31.01.

27.-31.01.

20.02.

20.02.

Kurzemes reģ. olimp. 19.03.

Mūzika

5.-12.

   

Liepājas pilsētā 2019./2020.m.g.

 

 

Nr.p.k.Konkurss

Dalībnieki

(klašu grupa)

Laiks VietaAtbildīgais
1.“Ātradīšana, ātrnaglošana”5.-9.kl.16.10.10.vsk.I. Nomeiko, H. Kulmanis
2.Supermeitene5.-9.kl.02.10.10.vsk.J. Rudzītis
3.Publiskā runa vācu val.10.-12.kl.02.12.5.vsk.S. Stocka
4.Publiskā runa angļu val., krievu val.10.-12.kl.15.11. 

l. Katkeviča

G. Šestakova

5.

TITAN spēle

 

10.-12.kl.22.11.Liedaga vsk.N. Jurčenko
6.

Tulkošana krievu val. svešv.

 

8.-12.kl.29.10.1.ģimn.G. Šestakova
7.

Izteiksmīgā lasīšana krievu val. svešv.

 

7. 8.kl.30.10.1.ģimn.G. Šestakova
8.Tatjanas diena Janv. S. Kuprjašova
9.Digitālās dabaszinātnes7.-12.kl.22.01. G. Skorobogatova
10.Skolēni eksperimentē5.-6.kl.28.01. A.Skinča
11.„Zināšanu lāde”4.kl.29.01.Liedaga vsk.L.Šilova
12.Tulkošana franču val.10.-12.kl…03.02.5.vsk.J. Atmata
13.

Izteiksmīgā lasīšana angļu  val.

 

7.kl.05.02.6.vsk.L. Katkeviča
14.

Izteiksmīgā lasīšana vācu val.

 

7.kl.06.02.5.vsk.S.Stocka
15.Galvas rēķini 2.kārta5.-12.kl.09.03. L. Blumfelde
 Tulkošana krievu val. kā svešvaloda10.-12.kl.30.03. G. Šestakova
16.„Mācos darot”7.kl.15.04.Liedaga vsk.L.Šilova

Liepājas pilsētas starpskolu sacensību kalendārs  2019./2020. m.g., 1.semestris

 

N.p.k.

Sacensības

Vecums

Dalībnieku skaits no skolas

Kalendārs

Pieteikumi

Atbildīgais

Sacensību vieta

1.

OD-2019

5.-12.klases

 

Komandu izlases

20.IX

 plkst.10.00

 

SP ;    K.Rolavs

20066998

„DA”stadions

2.

 

Rudens kross

2.-9.klases

10.-12.klases

~35

2.X

plkst.13.00

 Skolas pieteikumus pa vecuma grupām nodot B.Tjurinai sacensību dienā

V.Goļinskis

26758555

B.Tjurina

Jūrmalas parks

3.

Florbols

(6.-7.kl.)

2006.-07.dz.g.

   +3 sk. 2008.dz.g.

15

14.-18.X

plkst.14.30

K.Dovgvillo līdz  4.X

karlisdovgvillo@inbox.lv

K.Dovgvillo

29662739

15.vsk.sporta zāle

4.

Zāles futbols                                (4.-5.kl.)

2008.-09.dz.g.

+ 2 sk. 2010. dz.g.

10

4.-8.XI

plkst.14.30

V.Pocjutei līdz 25.X

valenta070707@inbox.lv

V.Pocjute

25909881

Liedaga vsk.sporta zālē

5.

Volejbols  meitenes

(nelicencētie)

2004.-2007.dz.g.

12

11.-13.XI

plkst.14.30

 A.Šliserei līdz 31.X

andraslisere@inbox.lv

 

A.Šlisere

26803020

15.vsk.sporta zāle

6.

Volejbols  zēni

(nelicencētie)

2004.-2007.dz.g.

12

13.-15.XI

plkst.14.30

 A.Šliserei līdz 31.X

andraslisere@inbox.lv

A.Šlisere

26803020

15.vsk.sporta zāle

7.

Zāles futbols                     (8.-9.kl.)

2004.-05.dz.g.

+ 2 sk.2006.dz.g.

10

19.-22.XI

plkst.14.30

V.Pocjutei līdz 8.XI

valenta070707@inbox.lv

V.Pocjute

25909881

Liedaga vsk.sporta zālē

8.

 

Tautas bumba M

2008.-09.dz.g.

12

25.-29. XI

plkst.14.00

M.Mickus līdz  15.XI

matiss.mickus@inbox.lv                           

M.Mickus

20214490

8. vsk. sporta zāle

9.

Tautas bumba Z

   2008.-09.dz.g.

12

2.-6. XII

plkst.14.00

 J.Dudko līdz 22.XI

elena5_8@inbox.lv

J.Dudko

29897503

8. vsk. sporta zāle

10.

 

VFS  meitenes

        5.-9.kl.

2004.-08.dz.g.

6

11.XII

plkst.15.00

 K.Dovgvillo līdz  29.XI

karlisdovgvillo@inbox.lv

K.Dovgvillo

29662739

A.Šlisere

26803020

15.vsk.sporta zāle

11.

VFS   zēni

        5.-9.kl.

2004.-08.dz.g.

6

11.XII

plkst.16.30

 K.Dovgvillo līdz  29.XI

karlisdovgvillo@inbox.lv

 

K.Dovgvillo

29662739

A.Šlisere

26803020

15.vsk.sporta zāle

 

 

 

Liepājas pilsētas starpskolu sacensību kalendārs  2019./20. m.g. –   2.semestris

 

N.p.k.

Sacensības

Vecums

Dalībnieku skaits

Kalendārs

Pieteikumi

Atbildīgais

Sacensību vieta

1.

Basketbolistu diena Liepājā -m

„C” grupa 2006.-2007.g.dz.

+ 3 sk., kuri dz.2008.g.

„A” grupa 2000.-2003.g.dz.

+3 skolēni, kuri dz. 2004.g.

12

15.-17.I

laiks tiks precizēts

M.Mickus līdz 16.XII

matiss.mickus@inbox.lv                           

M.Mickus

20214490

8.vsk.

2.

Basketbolistu diena Liepājā-z

12

15.-17.I

laiks tiks precizēts

G.Kairei līdz 16.XII

gintakaire@inbox.lv

G.Kaire

29393940

LOC

3.

 

Florbols  Z +(m)

8.-9.kl.

 

2004.-05.dz.g.

+ 3 sk.2006.dz.g.

ja+2003.g-kuri mācās 9.kl.,tad –>startē ārpus kārtas!

15

20.-24.I

plkst.14.30

K.Dovgvillo līdz 10.I

karlisdovgvillo@inbox.lv

K.Dovgvillo  29662739

15.vsk.sporta zāle

4.

Florbols   4.-5.kl.

2008.-09.dz.g.

+ 3 sk.2010.g.dz.

10

10.-14.II

plkst.14.30

K.Dovgvillo līdz 13.IV

karlisdovgvillo@inbox.lv

K.Dovgvillo  29662739

15.vsk.sporta zālē

5.

 

Volejbols jaunietes

      

2001.-03.dz.g.

+2 jaunākas

12

17.-21.II

pkst.14.30

M.Mickus līdz 7.II

matiss.mickus@inbox.lv                           

M.Mickus

20214490

8.vsk.sporta zāle

6.

Volejbols jaunieši

      

2001.-03.dz.g.

+ 2 jaunāki

12

24.-28.II

pkst.14.30

  A.Šliserei līdz 7.II

andraslisere@inbox.lv

A.Šlisere

26803020

15.vsk.sporta zāle

7.

Zāles futbols    6.-7.kl.

2006.-07.dz.g.

+ 2 sk.2008.dz.g.

10

9.-13.III

plkst.14.30

V.Pocjutei līdz 28.II

valenta070707@inbox.lv

V.Pocjute

25909881

Liedaga vsk.sporta zālē

8.

Tautas bumba M

3.-4.kl.

 

2009.-10.dz.g.

+ 2 jaunāki

12

          23.-27.III

plkst.14.00

Izloze-sanāksme 13.I plkst.15.30. -5.vsk. matiss.mickus@inbox.lv                           

M.Mickus

20214490

8. vsk. sporta zāle

9.

Tautas bumba Z 

3.-4.kl.

 

2009.-10.dz.g.

+ 2 jaunāki

12

30.III- 3.IV

plkst.14.00

Izloze-sanāksme 13.I plkst.15.30. -5.vsk    matiss.mickus@inbox.lv                                                   

J.Dudko

29897503

8. vsk. sporta zāle

10.

Frīsbijs  jaunietes

2001.-2003.dz.g.

+2 jaunākas

10

6.-9.IV

plkst.14.30

D.Gorlačevam līdz 27.III

dmitrijs_gorla4evs@inbox.lv

D.Gorlačevs

27540919

Liedaga vsk.sporta zāle

11.

Frīsbijs  jaunieši

2001.-2003.dz.g.

+2 jaunāki

10

14.-17.IV

plkst.14.30

D.Gorlačevam līdz 27.III

dmitrijs_gorla4evs@inbox.lv

D.Gorlačevs

27540919

Liedaga vsk.sporta zāle

12.

Florbols  jaunieši +m

 

2001.-2003.dz.g.

15

20.-29.IV

plkst.14.30

K.Dovgvillo līdz 9.IV

karlisdovgvillo@inbox.lv

K.Dovgvillo  29662739

15.vsk.sporta zāle 

13.

„Jautrie starti”

        3.klasēm

2010.-11.dz.g.

10

23.IV

plkst.13.00

Izloze –sanāksme

 13.I  plkst.15.30  5.vidusskolā

D.Gorlačevs

27540919

Liedaga vsk.sporta zāle

14.

Vieglatlētikas

4-cīņa 6.-7.kl – M

2006.-07.dz.g.

+2 sk.2008.dz.g.

6

13.V

plkst..10.00

V.Goļinskim līdz 30.IV norādot, kuru disciplīnu skola tiesās

ziemslavik@inbox.lv

V.Goļinskis

26758555

 

„DA” stadions

 

15.

Vieglatlētikas

4-cīņa 6.-7.kl.- Z

2006.-07.dz.g.

+2 sk.2008.dz.g.

6

13.V

plkst..10.00