You are currently viewing Pieredzes apmaiņa starptautiskā karjeras izglītības projekta “Start Strong”
IMG 20191025 WA0026

Pieredzes apmaiņa starptautiskā karjeras izglītības projekta “Start Strong”

25. oktobrī skolā starptautiskā karjeras izglītības projekta “ Start Strong” ietvaros viesojās Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas karjeras un izglītības speciālisti.

Kolēģi gribēja iepazīt un diskutēt par jauniešu iespējām izzināt profesijas, kā arī par karjeras izglītības īstenošanu skolā.
Pieredzē dalījās skolas pedagoģe karjeras konsultante Laila Jaunskalže un 7.B klases auzinātāja skolotāja Tatjana Dzalbe.

Pedagogi piedalījās vairākās aktivitātēs, uzzināja, kā mūsu skolā tiek īstenota karjeras izglītība. Citu valstu pedagogi uzzināja, kā skolā īsteno ESF projektu Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Kolēģiem lielu interesi izraisīja dzirdētais un redzētais, jo viņu valstīs darbs karjeras izglītības īstenošanā norit citādāk.

Citu valsts kolēģi teica lielu paldies, jo katrs no viņiem var paņemt līdzi kādu ideju.