Sasniegumi

Sasniegumi pa mācību jomām

Matemātikas, dabaszinību un informātikas jomā

Matemātika

Fizika

Fizikas olimpiāde 9. – 12.klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Anastasija Simajeva 9.c 1.         Tatjana Velika
2 Marks Dvojeglazovs 9.d 2.         Tatjana Velika
3 Bogdans Kologrivovs 9.d           Tatjana Velika
4 Anastasija Rižkova 10.a 1.         Tatjana Velika
5 Aleksandrs Vizins 10.a 1.         Tatjana Velika
6 Aleksandrs Potockis 10.a 3.         Tatjana Velika
7 Tatjana Poļežaičenko 10.a 2.         Tatjana Velika
8 Maksims Kotjuks 10.b 3.         Jurijs Skinderskis
9 Nikita Nuštajevs 10.b 2.         Jurijs Skinderskis
10 Daņiil Kudinovs 10.b           Jurijs Skinderskis
11 Daniils Guļņevs 11.a 2.         Jurijs Skinderskis
12 Maksims Hritankovs 11.a           Jurijs Skinderskis
13 Vjačeslavs Naņaks 11.a           Jurijs Skinderskis
14 Uļjana Žukova 11.a           Jurijs Skinderskis
15 Ņikita Rezenovs 11.b 2.         Diāna Bugaja
16 Ņikita Fjodorovs 11.b           Diāna Bugaja
17 Edgars Vasiļjevs 11.b           Diāna Bugaja
18 Gļebs Simoņenko 11.b           Diāna Bugaja
19 Alekss Daniels Šipicins 12.a 1.         Diāna Bugaja
20 Olga Juņina 12.b           Jurijs Skinderskis

Ķīmija

Dabaszinības

 Bioloģija

 

Bioloģijas olimpiāde 9.-12.klasēm
Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Skolotājs-sagatavotājs
1 Milana Kovaļenko 9.a 3.   Violeta Vasiļjeva
2 Sofja Lomaņņikova 9.c Atz.   Tatjana Skuteļska
4 Anastasija Simajeva 9.c 1. 3. Tatjana Skuteļska
6 Irina Pavlova 9.b 2. x Tatjana Skuteļska
9 Anastasija Rižkova 10.a 1. x Tatjana Skuteļska
10 Vlada Sevastjanova 10.a Atz.   Tatjana Skuteļska
12 Arina Gucunajeva 10.a Atz.   Tatjana Skuteļska
13 Sofija Bezuglova 10.b 1. x Tatjana Skuteļska
15 Jeļizaveta Mazikina 10.c 2.   Tatjana Skuteļska
17 Vjačeslavs Naņaks 11.a 1. x Alla Juzefoviča
18 Darja Koroļova 11.a 2. x Alla Juzefoviča
19 Ērika Rebgūna 11.a Atz.   Alla Juzefoviča
20 Uļjana Žukova 11.a Atz.   Alla Juzefoviča
21 Daniils Guļņevs 11.a Atz.   Alla Juzefoviča
22 Nikita Rezenovs 11.b Atz.   Tatjana Skuteļska
23 Ņikita Fjodorovs 11.b 3.   Tatjana Skuteļska
25 Pāvels Ļapunovs 12.a 2. Atz. Tatjana Skuteļska
26 Alekss Daniels Šipicins 12.a 1. 3. Tatjana Skuteļska
27 Olga Juņina 12.b 3. Atz. Tatjana Skuteļska

Informātika un robotika

Valodu jomā

Latviešu valoda un literatūra

Latviešu valodas skolas olimpiādes
4. klasēs
(mazākumtautību skolām)

Latviešu valodas skolas olimpiādes
5. – 6. klasēs
(mazākumtautību skolām)

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Alise Krūmiņa 5.a           Liene Dzene
2 Dāvids Severs 5.a           Elita Budriķe
3 Emīls Martins Glotovs 5.a           Liene Dzene
4 Aleksandra Bukovska 5.b 3. x       Elita Budriķe
5 Imants Dimdiņš 5.b 3. x       Elita Budriķe
6 Aļina Antonova 5.b           Rimma Vasiļjeva
7 Artjoms Bespalovs 5.b           Rimma Vasiļjeva
8 Iļina Aņisija 5.b           Rimma Vasiļjeva
9 Domeniks Martinovs-Vīnkalns 5.b           Rimma Vasiļjeva
10 Ivans Baranovs 5.b           Elita Budriķe
11 Deniss Išutkins 5.b           Elita Budriķe
12 Alina Dermendži 5.c           Irēna Oše
13 Valērija Jonova 5.c           Irēna Oše
14 Kira Vlasova 5.c 3. 3.       Sandra Tomsone
15 Aļesja Vasiļeviča 5.c           Sandra Tomsone
16 Roberts Saulītis 5.c           Sandra Tomsone
17 Ruslana Sīmane 5.c           Sandra Tomsone
18 Aleksandra Volkova 5.c           Sandra Tomsone
19 Veronika Hristoforova 5.c 1. x       Irēna Oše
20 Artjoms Jermoļins 5.c           Irēna Oše
21 Dmitrijs Antonovs 5.c 2. Atz.       Irēna Oše
22 Sofija Afoņina 5.c           Irēna Oše
23 Diana Anaņjeva 5.c           Irēna Oše
24 Ņikita Papuša 5.d Atz.         Irēna Oše
25 Valērija Vasiļjeva 5.d           Irēna Oše
26 Oļegs Poholoks 5.d 1.         Liene Dzene
27 Kirils Simončiks 6.a           Sandra Tomsone
28 Antons Docenko 6.a Atz.         Līga Kalugina
29 Anastasija Ovčiņņikova 6.a           Līga Kalugina
30 Evelīna Skačkova 6.b           Maija Bergmane
31 Karalina Valdmane 6.b 1. Atz.       Maija Bergmane
32 Marija Čerņika 6.b 2. 3.       Maija Bergmane
33 Arina Jevlampijeva 6.c 1. x       Līga Kalugina
34 Karolīna Nazarenko 6.c 2. x       Līga Kalugina
35 Rostislavs Priščepovs 6.c Atz.         Līga Kalugina

Latviešu valodas skolas olimpiādes
7. – 8. klasēs
(mazākumtautību skolām)

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Armands Hauks 7.a           Jolanta Krēsliņa
2 Nelli Poimanova 7.a           Jolanta Krēsliņa
3 Diāna Zalcmane 7.a           Evita Puriņa
4 Ēriks Anisimovičš 7.a 3.         Evita Puriņa
5 Daņils Orlovs 7.a           Evita Puriņa
6 Oļegs Jarošenko 7.b           Evita Puriņa
7 Dana Zabrodina 7.d 3.         Dace Okmane
8 Viktorija Petrenko 7.d           Dace Okmane
9 Poļina Noskova 7.d           Irēna Oše
10 Arina Krasatenko 7.d           Dace Okmane
11 Timurs Azarovs 7.d           Irēna Oše
12 Tamila Matjaša 8.a 2.         Jolanta Krēsliņa
13 Arina Čadajeva 8.b 2. 3.       Līga Kalugina
14 Sofija Kondratiško 8.b 3.         Līga Kalugina
15 Anastasija Siņicina 8.b           Līga Kalugina
16 Ksenija Simoņenko 8.b 1.         Irēna Oše
17 Emilija Imanova 8.b 2.         Irēna Oše
18 Alika Bakuradze 8.b 3.         Irēna Oše
19 Andra Alseika 8.c           Liene Dzene
20 Arina Kaļejeva 8.c           Liene Dzene
21 Ēriks Trusovs 8.c           Liene Dzene
22 Elīna Kopiļeca 8.d           Jolanta Krēsliņa
23 Alīna Malahova 8.d           Jolanta Krēsliņa

Latviešu valodas skolas olimpiādes
9. – 12. klasēs
(mazākumtautību skolām)

Angļu valoda​

Angļu valodas olimpiāde 4.klasēm

 

 

Angļu valodas olimpiāde 6.klasēm

Angļu valodas olimpiāde 8.klasēm

Angļu valodas olimpiāde 10. – 12.klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Jūlija Tatarinceva 10.a 1. x       Lilija Vinogradova
2 Arina Gucunajeva 10.a 3.         Lilija Vinogradova
3 Aleksandrs Vizins 10.a 4. x       Lilija Vinogradova
4 Sabina Saidova 10.a 8.         Lilija Vinogradova
5 Tatjana Poļežaičienko 10.a 10.         Lilija Vinogradova
6 Polina Kravčenko 10.b 7.         Aleksandra Arzaņājeva
7 Polina Haitova 10.b 8.         Aleksandra Arzaņājeva
8 Sofija Bezuglova 10.b 12.         Aleksandra Arzaņājeva
9 Polina Jurberga 10.b 11.         Aleksandra Arzaņājeva
10 Uljana Žukova 11.a 5. x       Jaroslavna Martinova-Vīnkalna
11 Darja Koroļova 11.a 6. x       Jaroslavna Martinova-Vīnkalna
12 Valērija Djubjanova 11.a 7. x       Jaroslavna Martinova-Vīnkalna
13 Artjoms Grjazevs 11.a 2.         Jaroslavna Martinova-Vīnkalna
14 Ņikita Fedorovs 11.b 10.         Irina Martinova
15 Paula Jankova 11.b 12.         Irina Martinova
16 Pāvels Ļapunovs 12.a 11.         Irina Martinova
17 Alekss Daniels Šipicins 12.a 2. x       Irina Martinova
18 Ņikita Franks 12.b 9.         Jaroslavna Martinova-Vīnkalna

Publiskās runas konkurss 8. – 12. klasēm angļu valodā

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta skolā Pilsēta Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Lina Panteļejeva 9.d           Lilija Vinogradova
2 Iļja Osipovs 9.d           Lilija Vinogradova
3 Aleksandrs Vizins 10.a   1.       Lilija Vinogradova

Krievu valodā un literatūra

Krievu valodas un literatūras olimpiāde 5. – 7. klasēs

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Oļegs Poholoks 5d 1. 2.       Natālija Zabeļina
2 Aleksandra Volkova 5c 2. 1.       Alla Avlasa
3 Aņisija Iļjina 5b 2. x       Valentīna Vasiļevska
4 Daņila Jermolovičs 5b 3. x       Valentīna Vasiļevska
5 Jeļizaveta Kovaļova 5c 3. 2.       Alla Avlasa
6 Dmitrijs Antonovs 5c Atz. Atz.       Alla Avlasa
7 Rostislavs Priščepovs 6c 1. 1.       Valentīna Vasiļevska
8 Maksimilians Botušans 6c 2. 2.       Valentīna Vasiļevska
9 Poļina Sautina 6c 3. 3.       Valentīna Vasiļevska
10 Alena Tratkanova 6a 3. 2.       Jana Kļimovska
11 Anastasija Trunova 6a 3. x       Jana Kļimovska
12 Eļza Davidova 7b 1. 3.       Tatjana Dzalba
13 Marija Kuzņecova 7b 2. x       Tatjana Dzalba
14 Dana Zabrodina 7d 2. 1.       Natālija Zabeļina
15 Timurs Azarovs 7d 3. x       Natālija Zabeļina
16 Arina Krasotenko 7d 3. 3.       Natālija Zabeļina
17 Polina Noskova 7d Atz. x       Natālija Zabeļina

Krievu valodas un literatūras olimpiāde 8. – 12.klasēs

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Imanova Emilija 8b 1.         Natālija Zabeļina
2 Visocka Adriana 8b 2. 2.       Natālija Zabeļina
3 Simoņenko Ksenija 8b 2. 1.       Natālija Zabeļina
4 Siņicina Anastasija 8b 3.         Natālija Zabeļina
5 Bakuradze Alika 8b Atz.         Natālija Zabeļina
6 Kovaļenko Milana 9a 1.         Valentīna Vasiļevska
7 Simajeva Anastasija 9c 1. 1.       Alla Avlasa
8 Pisarenko Elisaveta 9d 2.         Natālija Zabeļina
9 Gorbunova Valērija 9c 2.         Alla Avlasa
10 Miščuka Anna 9c 3. 2.       Alla Avlasa
11 Pavlova Irina 9b 3.         Valentīna Vasiļevska
12 Lobza Anastasija 9d Atz.         Natālija Zabeļina
13 Haitova Poļina 10b 1. 1.       Tatjana Dzalba
14 Rižkova Anastasija 10a 2.         Inga Tokmakova
15 Saidova Sabīna 10a 3. Atz.       Inga Tokmakova
16 Sevastjanova Vlada 10a 3.         Inga Tokmakova
17 Bezuglova Sofija 10b 3.         Tatjana Dzalba
18 Gucunajeva Arina 10a Atz. 2.       Inga Tokmakova
19 Kravčenko Poļina 10b Atz.         Tatjana Dzalba
20 Žukova Uļjana 11a 1.         Tatjana Dzalba
21 Fjodorovs Ņikita 11b 1. 3.       Alla Avlasa
22 Djubjanova Valērija 11a 2.         Tatjana Dzalba
23 Simoņenko Gļebs 11b 2.         Alla Avlasa
24 Koroļova Darja 11a 3.         Tatjana Dzalba
25 Rezenovs Ņikita 11b 3. 3.       Alla Avlasa
26 Krūmiņa Agate 11c Atz.         Inga Tokmakova
27 Šipicins Alekss Daniels 12a 1. 1.       Inga Tokmakova
28 Domračeva Taisija 12b 2. 2.       Tatjana Dzalba
29 Juņina Olga 12b 2.         Tatjana Dzalba
30 Ļapunovs Pāvels 12a 3.         Inga Tokmakova
31 Morozova Anastasija 12a 3.         Inga Tokmakova

Publiskās runas konkurss 9. – 12.klasēm mazākumtautību valodā

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta skolā Pilsēta Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Milana Kovaļenko 9.a   1.       Valentīna Vasiļevska
2 Sofija Bezuglova 10.b   1.       Tatjana Dzalba
3 Maksims Hritankovs 11.a   1.       Tatjana Dzalba
4 Taisija Domračeva 12.b   1.       Tatjana Dzalba
5 Anna Miščuka 9.c   2.       Alla Avlasa
6 Anastasija Morozova 12.a   2.       Inga Tokmakova
7 Milana Mihailova 9.d   3.       Natālija Zabeļina
8 Valērija Djubjanova 11.a   3.       Tatjana Dzalba
9 Ņikita Rezenovs 11.b   3.       Alla Avlasa

Franču valodā

Franču valodas olimpiāde 10. – 12.klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Uļjana Žukova 11.a   1.       Līga Meiruška

Sociālo zinību jomā

Ekonomika

Ekonomikas olimpiāde 10. – 12.klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Vjačeslavs Naņaks 11.a 2.         Gaļina Skorobogatova
2 Uļjana Žukova 11.a           Gaļina Skorobogatova
3 Pāvels Ļapunovs 12.a Atz.         Gaļina Skorobogatova
4 Alekss Daniels Šipicins 12.a 1.         Gaļina Skorobogatova
5 Taisija Domračeva 12.b           Gaļina Skorobogatova
6 Olga Juņina 12.b 3.         Gaļina Skorobogatova
7 Maksims Hritankovs 12.b           Gaļina Skorobogatova

Ģeogrāfija

Vēsture

Vēstures olimpiāde 9. klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Samanta Jurkovska 9.c           Jana Freimane
2 Sofja Lomaņņikova 9.c           Jana Freimane
3 Anna Miščuka 9.c 1.         Jana Freimane
4 Arturs Ņekraševičs 9.c 2.         Jana Freimane
5 Irina Sačko 9.c 3.         Jana Freimane
6 Anastasija Simajeva 9.c 1.         Jana Freimane
7 Maksims Šestakovs 9.c 2.         Jana Freimane
8 Edgars Temčuks 9.c 1.         Jana Freimane
9 Marks Dvojeglazovs 9.d 3.         Jana Freimane
10 Anastasija Lepa 9.d           Jana Freimane
11 Anatstasija Lobza 9.d           Jana Freimane
12 Iļja Osipovs 9.d 3.         Jana Freimane
13 Elisaveta Pisarenko 9.d 2.         Jana Freimane
14 Poļina Račkovska 9.d           Jana Freimane
15 Sofija Rimkus 9.d 3.         Jana Freimane
16 Melānija Simčaka 9.d           Jana Freimane

Vēstures olimpiāde 10.– 12. klasēm

 

Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolā Pilsētā Reģ. Rep. Starpt. Skolotājs-sagatavotājs
1 Vlada Sevastjanova 10.a           Jana Freimane
2 Aleksandrs Vizins 10.a 1.         Jana Freimane
3 Aleksandrs Dolotovs 10.a 2.         Jana Freimane
4 Arina Gucunajeva 10.a           Jana Freimane
5 Poļina Haitova 10.b 2.         Felikss Lemešonoks
6 Poļina Kravčenko 10.b 3.         Felikss Lemešonoks
7 Pāvels Ļapunovs 12.b 1.         Jana Freimane
8 Anastasija Morozova 12.b 3.         Jana Freimane

Kulturoloģija

Mājturību un tehnoloģiju un mūzikas jomā

Mājturība un tehnoloģijas

Vizuālā māksla

Mūzika

Sporta jomā

Tautas bumba 2019.

Tautas bumbā meitenēm 4.-5.klasēm mūsu meitenes ieguva 1.vietu!

Olimpiskā diena 2019.

1.vieta - 5.b, pievilkšanās
2.vieta - 11.c, pievilkšanās
2. vieta - 5.kl. grupā , pretstafete
Orientēšanas spēlēs - 1 zelts, 1. sudrabs un divas bronzas medaļas.

Zinātniski pētnieciskie darbi

Citi sasniegumi

Skolotāju 6. erudīcijas spēles

1.vieta vieta mūsu skolotāju komandai

 

 

Skolēnu erudītu spēles 5.klasēm

1.vieta vieta 5.klašu komandai

 

Klašu TOP
Nr. Klase Punkti skolā
1 5.b 15476
2 6.a 9446
3 5.c 4049

 

Skolēnu TOP
Nr. Skolēna vārds, uzvārds Klase Punkti skolā
1 Anastasija Ovčiņņikova 6.a 5248
2 Aleksandra Bukovska 5.b 2331
3 Daņila Jermolovičs 5.b 2271​