Sīkdatņu politika

Vietnē tiek izmantotas apmeklētāju neidentificējošas Google analītikas sīkdatnes, kas palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti. Vietnē ir pieejamas ārējas vai iestrādātas saites uz skolas saistītiem kanāliem YouTube un Facebook pakalpojumos. Mājas lapas datu ērtākai atspoguļošanai tiek izmatotas Google aplikācijas (Google Dokumenti, tabulas, prezentācijas un citi). Aptauju, anketu vai citu resursu apkopotie dati netiek izpausti trešai pusei izņēmumu, kad to prasa likums.
Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar skolu rakstot uz skolas e-pastu liedagavsk@liepaja.edu.lv.
Šis attiecas uz sekojošo mājas lapas domēnu: liedaga.liepaja.edu.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne jeb sīkfails (angļu: cookie — burt. ‘cepums’), ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasta datne. Ar tās palīdzību serveris var identificēt lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni. Šis mehānisms tika ieviests tādēļ, ka pats HTTP protokols neuztur savienojuma stāvokli, un klienta katru jaunu pieprasījumu serveris uzskata par jaunu klientu.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Statistikas. Šīs sīkdatnes glabā neidentificējošu informāciju, piemēram, mājas lapas apmeklētāju skaitu, sesijas ilgumu, kādas lapas tiek meklētas, pārejas no citām mājas lapām u.c. Šie dati palīdz mums saprast un izanalizēt, cik ātri darbojas mājas lapa un kur to ir nepieciešams uzlabot.

Funkcionālas. Šīs sīkdatnes palīdz mājas lapas funkcionēšanai, iespējot satura iegulšanu no citām vietnēm, piemēram no sociālo tīklu platformām (Facebook) vai video pakalpojumiem (YouTube). Kā arī šie ļauj izvietot dokumentus no Google aplikācijām.