You are currently viewing Veiksmīgas karjeras ABC
IMG 20191028 WA0006

Veiksmīgas karjeras ABC

Veiksmīgas karjeras ABC

 

       8.un 11. klašu skolēniem 28. oktobrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika interaktīva nodarbība “ Veiksmīgas karjeras ABC”, kuru vadīja starptautiskā karjeras izglītības projekta “ Start Strong” personības izaugsmes treneris A.Arhomkins.

 

         Nodarbības laikā jaunieši trenera vadībā analizēja, kas ir “ karjera” un kas ir “ veiksmīga karjera”, kuras atslēgas vārdi ir –  enerģija, entuziasms, smaids.

 

             Skolēni nodarbībā iepazinās ar vienu no populārākajiem karjeras izveidas moduļiem ( ko es gribu/varu, cilvēki, kam to vajag/kas var palīdzēt, kā varu nopelnīt naudu) un mācījās praktiski to izmantot savas karjeras veidošanā. Jaunieši uzzināja, kas ir “ iluzorā karjera”, “ naudas karjera” un “ pseidokarjera”. Jaunieši uzzināja, kā orientēties mūsdienu darba tirgū, kādas ir tā prasības, tendences, kādi talanti būs nepieciešami nākotnē.

 

              Skolēni atzina, ka nodarbība patika, tā bija interesanta, izteica vēlēšanos vēl tikties ar lektoru A.Arhomkinu. Jauniešos daudz pozitīvu emociju deva darbs komandā. Viņi guva motivāciju savai nākotnes karjerai – strādāt profesijā, ko tu vari, kas tev patīk un tad arī dzīve būs patīkama.