• Ko mēs daram?

  Liepājas Liedaga vidusskola ir publiskā valsts mazākumtautību skola. Skola sniedz bezmaksas pamatu un vispārējo izglītību Latvijā.

 • Sazināties ar mums

  Iestādes nosaukums: Liepājas Liedaga vidusskola
  Iestādes juridiskā adrese: Liedaga iela 5, Liepāja, LV-3416
  Iestādes reģistrācijas numurs Izglītības iestāžu reģistrā: 3013903300
  Telefoni: 634 31 772 (sekretāre), 634 344 70 (dežurants)
  E-pasts: liedagavsk@liepaja.edu.lv
  Iestādes dibinātājs: Liepājas pilsētas Dome
  Iestādes pārvalde Liepājā: Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
  Valsts pārvalde: Izglītības un zinātnes ministrija
  Izglītības kvalitāti reglamentē: Izglītības kvalitātes valsts dienests

 • Par skolu

  Skola atrodas pie Baltijas jūras Liedaga ielā 5, Liepājā, Latvijā. Blakus ir slēgtie tenisa un volejbola korti un tenisa halle, dzīvojamās mājas, autostāvvieta un lielveikals. 
        Skolā ir mūsdienīgi aprīkota ēdnīca, garderobes, sporta zāle ar atsevišķām ģērbtuvēm un dušas telpām, modernizēts sporta laukums, bibliotēka, daudzfunkcionāla aktu zāle, divi informātikas kabineti, skolotāju istaba un 50 mācību telpas. Katrā mācību klasē ir dators, projektors, televizors vai interaktīvā tāfele un visos kabinetos ir interneta pieslēgums ar bezvada interneta piekļuvi bez ierobežojuma.

  2019.gada 13. jūnijā Liepājas pilsētas dome pieņēma lēmumu apvienot divas vidusskolas, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolu un Liepājas pilsētas 12.vidusskolu, un nosaukt apvienoto vidusskolu par Liepājas Liedaga vidusskolu. Pirmais mācību gads tika uzsākts 2019. gada septembrī ar vairāk nekā 1000 skolēniem.

Meklēt mājas lapā